Premijer liga BiH: Sloboda i Željezničar remizirali

Sloboda i željezničar su podijelili bodove na Tušnju. Plavi su poveli već u petoj minuti. Hajdarević je dodao Hodžiću, napadač gostiju se okrenuo i prevario Devedžića, a zatim prišao golu i uputio udarac.

Lopta je okrznula stativu i ušla u mrežu Slobode. Hodžić nije proslavio pogodak protiv bivšeg kluba.

Nakon toga je Ramić propustio realizovati dvije dobre prilike za domaće, da bi napadač Slobode bio u ulozi asistenta u 40. minuti, kada je glavom spustio loptu Jusiću, a iskusni stoper Tuzlaka pogodio za 1:1.

U drugom poluvremenu ritam meča je opao, nije bilo naročitih prilika, stoga je susret zaključen remijem.

Sloboda – Željezničar 1:1 (Jusić 40’ – Hodžić 5’)

Stadion Tušanj. Glavni sudija: Mirza Kazlagić (Cazin).

SLOBODA: Erić, Devedžić, Kurtalić, Karišik, Kapetanović, H. Beganović, Veselinović (Maksimović), Balić (Husejinović), Dž. Beganović, Mehmedović (Mujagić), Ramić (Alić).

ŽELJEZNIČAR: Bender, Šehić, Galić, Kosorić, Drina, Beća, Hajdarević, Štilić (Zec), Subašić (Resić), Gasal (Kočević), Hodžić.