Sloboda i s novim trenerom nastavila negativan niz, poraz u Bijeljini!

Nogometaši Slobode nastavili su negativni rezultatski niz i nakon što je na klupu, umjesto Mladena Žižovića, došao Amir Spahić.

Na terenu u Bijeljini, koji je usljed nevremena dobrano natopljen vodom, domaći Radnik se bolje snašao i s dva gola već u prvom poluvremenu “potopio” je tuzlanske “crveno-crne” – 2:1 (2:0).

Nakon što je na obje strane bilo nekoliko prilika za gol (domaći imali i stativu), Radnik je udvostručio prednost u 44. minuti pogotkom Đorđa Pantelića.
U četvrtoj minuti sudijske nadoknade vremena, Mujagić je pogodio za 2:1 i donekle spasio obraz Tuzlaka.

FK Radnik – FK Sloboda 2:1

Stadion: Gradski stadion u Bijeljini. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Žuti kartoni: Gogić (Radnik), Beganović Dž. (Sloboda).

RADNIK: Muminović, Nikić, Šubert, Đorić, Sušić, Vasić, Ristanović, Šarić, Vazda, Živković, Pantelić.

SLOBODA: Bukvić, Devedžić (od 41. Ramić), Ćivić, Kurtalić, Kapetanović, Osmić (od 46. Beganović H.), Maksimović, Veselinović, Predragović, Beganović Dž., Hadžić (od 46. Husjeinović).