Sloboda pobjedom protiv Tuzla Cityja zadržala šanse za opstanak u PL

U okviru 29. kola Premijer lige BiH danas je na stadionu Tušanj ekipa Slobode pobijedila Tuzla City rezultatom 1:0 (0:0).

minuti, ali oba puta je lopta nakon njegovog šuta završila preko gola. Pet minuta prije kraja regularnog dijela utakmice, Alić je imao dobru priliku, ali je Fejzić odbranio njegovo udarac.

Mladi Aldin Mešić je sa vrha šesnaestrca u prvoj minuti nadoknade odličnu šutirao, ali je lopta otišla pored gola.

Sloboda je pobjedom u ovom meču skočila na deseto mjesto tabele sa 29 osovjenih bodova koliko ima i Igman iz Konjica, sa druge strane Tuzla City je ostala na sedmom mjestu sa 31 osvojenim bodom.