Odbojkašice Slobode glatko slavile protiv Pivarki

Odbojkašice Slobode ostvarile su mini seriju od dvije pobjede u nastavku sezone. Večeras su u 13. kolu Premijer lige BiH “protutnjale” bihaćkom sportskom dvoranom porazivši ekipu Bihać Premingera s glatkih 3:0.

Kao što su najavile prije utakmice, da će se vratiti s bodovima, tako su i realizovali plan tako, posao su odradile veoma dobro. Bodovnu zalihu povećale su na 14 bodova i sve su bliže sudjelovanju u Ligi za prvakinje.

Najviše otpora Bišćanke su razigranim djevojkama iz Tuzle pružile u prvom setu, ali ni tada nisu prešle 19 poena.

U drugom je pobjeda Slobode bila ubjedljvija – 25:17, dok je u trećem domaći sastav bio potpuno deklasiran rezultatom 25:14.

Sloboda sada ima skor 4-9 i ima 14 bodova.

Ova pobjeda došla je kao melem na ranu zbog tri poraza ostalih tuzlanskih premijerligaša u nastupima tokom večeri – rukometaša, košarkaša i košarkašica!

Poslije utakmice poslale su nam dva selfija pa eto, objavljujemo oba. Zavrijedile su da im vidimo “mišiće”! (tl)