Utakmica 21. kola Prve rukometne lige FBiH – Sloboda slavila protiv Krajine

Rukometni klub Sloboda Tuzla jučer u Mejdanu odigrao je utakmicu 21. kola Prve lige FBiH, a protiv ekipe RK Krajina Cazin. Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 24:14, poslije 60 minuta slavila je naša ekipa i to rezultatom 43:27.

Tuzlarije

Pogotke za našu ekipu postigli su: Dino Mehić sedam, Arnad Hamzić šest, Davor Kadić, Aleksandar Vujnić i Bakir Pirić po pet, Kerim Torlaković tri, Ermin Jusić, Mirza Jusufović, Emir Suhonjić, Harun Hamzabegović i Edin Cerić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Semir Memić i Amer Denjo.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Amar Omanović i Mirnes Rekić po šest, Smail Dautović i Amar Buljić po četiri, Smail Beganović i Emir Dautović po dva, dok su po jedan pogodak postigli Tarik Šakonjić, Tarik Adilagić i Arman Abdagić.