Juniori brojali do 11!

Juniorska selekcija našeg kluba u 28. kolu Omladinske Premijer lige BiH na pomoćnom stadionu Tušanj dočekala je vršnjake iz Travnika. Fudbalska dobrodošlica za popularne Vezire neće im ostati u dobrom sjećanju, jer su ih izabranici Denisa Karića deklasirali sa 11:0 (6:0)!

Crveno – crni su podešavali nišanske sprave do 5. minute kada mrežu Travnika načinje Ajdin Hrnjić. U 8. minuti Mehmed Ćosić povisio je prednost na 2:0, a dvije minute kasnije Amar Suljić je matirao Sameda Lepira za 3:0. Do kraja prvog poluvremena naši juniori postigli su još tri gola. U 18. minuti Mehmed Ćosić poentirao je za 4:0, u 27. i 29. minuti Nermin Hajdarević je sa dva gola odveo Crveno – crne do ubjedljivih 6:0.

U drugom poluvremenu naš tim nastavio je zatrpavati mrežu Travnika. Ćosić je sa 11 metara poentirao u 49. minuti, dvije minute kasnije gol postiže Amar Suljić, a u 53. minuti u listu strijelaca upisuje se i Nermin Hajdarević. U 72. minuti Hrnjić je 10. gol juniora postigao sa penala, a konačnih 11:0 postavlja Ademir Čolić u 81. minuti.