Na Prvenstvu BiH u atletici za cicibane-ke Takmičari AK “Sloboda-Tehnograd” osvojili 4 medalje

Jučer, je u Zenici održano Državno atletsko prvenstvo za cicibane-ke u Čitluku, na kome je nastupilo i 5 takmičara iz AK “Sloboda-Tehnograd”, na kome su osvojili 4 medalje, od čega 1 zlatnu i tri srebrne. Titulu prvaka BiH za 2019 godinu, osvojio je IMRAN BABAJIĆ u trci na 600 m.

Viceprvaci-kinje BiH postali su EMA MEŠKOVIĆ u disciplinama 60 m i 200 m, i EMIR MEŠKOVIĆ u disciplini 60m.

Na takmičenju su još nastupili AMAR KURTALIĆ koji je osvojio 5 mjesto u skoku u dalj, te ISMIHAN MURATOVIĆ koja je osvojila 7 mjesto u trci na 200 m.

Tuzlarije

Tuzlarije

Tuzlarije

Istog dana u Rijeci su održane Radničke Nestro Igre, na kojima je nastupio i član našeg Kluba MURIS HUSAGIĆ koji je osvojio I mjesto u trci na 1500 m.

Već narednog vikenda, naše takmičare-ke očekuje nastup na Pojedinačnom prvenstvu BiH za dječake/čice koje će se održati u Sarajevu.