Odbojka: Sloboda ostvarila četvrtu pobjedu u gostima

Odbojkašice tuzlanske Slobode sinoć su u Goraždu ostvarile četvrtu pobjedu, a zanimljivo je – ponovo u gostima! U okviru 9. kola Premijer lige BiH: Goražde – Sloboda 0:3 (12:25, 23:25, 14:25).

Susret je trajao sat i 11 minuta, a pobjeda ekipe Nihada Zahirovića ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Nešto više borbe bilo je jedino u drugom setu.

Sloboda je sve pobjede u prvenstvu ostvarila u gostima, osvojivši u Medjdanu samo bod,  dok će prvu domaću pobjedu tražiti idućeg vikenda protiv ekipe Kula Gradačac, koju je pobijedila na startu ovogodišnjeg prvenstva.

Sinoćnjim susretima faktički je okončan prvi dio prvenstva, a nastavlja se bez pauze.

U ostalim susretima 9. kola, postignuti su ovi rezultati: Bimal Jedinstvo – Radnik 3:0, HE na Drini – Derventa 3:1, Banja Luka Volley – Kula Gradačac 3:1, Gacko – Modriča 3:1.