Podrška sa tribina nije izostala: Fukare u odličnom izdanju

U okviru 26. Kola BHT Premijer lige BiH, fudbaleri Slobode gostovali su kod ekipe Olimpica i u teškoj utakmici na stadionu Otoka uspjeli zabilježiti vrijednu pobjedu rezultatom 0:1. Jedini pogodak za tim sa Tušnja u 40. minuti utakmice postigao je Damir Mehidić koji je odličnim odarcem savladao golmana Bandovića.

Kao i svako prethodno gostovanje u dosadašnjem dijelu Premijer lige BiH, fudbaleri Slobode su imali vrijednu podršku svojih navijača sa tribina. Na stadion Otoka iz Tuzle je stiglo nešto više od 150 navijača koji su za razliku od većine drugih gostovanja ovaj put stigli na početak utakmice.

fukare-otoka003

Fukare su tokom svih 90. minuta bodrili su svoje ljubimce koji su im na kraju pružili novu pobjedu i još jedan razlog za slavlje. Navijanje je proteklo fer i korektno, bez i najmanjeg incidenta. (Tuzlanski.ba)