Druga pobjeda “solara”: U Mejdanu “razmontirana” Krivaja

U susretu 4. kola Premijer ligeBiH, u dvorani Mejdan u Tuzli večeras je Sloboda pobijedila ekipu Krivaje iz Zavidovića rezultatom 25:20 (14:11).

Samo u prvih dvadesetak minuta gosti su bili ravnopravan protivnik Tuzlacima, a poslije se pokazalo ko je trenutno kvalitetniji i uigraniji.

Na poluvrijeme se otišla s prednošću Slobode od 14:10, da bi u nastavku razlika otišla na +8 (20:12 – 48.minuta), ali su potom domaći imali duži niz “crnih minuta”, pa su Zavidovićani uspjeli ublažiti poraz.

Domaći tim do pobjede su predvodili Edin Klis sa osam, Alen Ovčina sa sedam, te Anes Bečić sa četiri postignuta gola.

U ekipi Krivaje Haris Bašić postigao je četiri gola, Eldar Mehić i Ismir Salkić tri, a Faris Čolaković, Sedžad Abdurahmanović, Mirza Mehinagić i Edin Sinanović dodali su po dva gola.U narednom kolu koje je na rasporedu u subotu ekipa Slobode putuje u Bugojno gdje ih očekuje duel sa Iskrom.