Fudbal: Juniori deklasirali Vezire!

Trinaesto kolo Omladinske Premijer lige BiH bilo je nesretno i kbno po juniore Travnika. Dočekali su naše Crveno – crne koji su ih deklasirali sa visokih 1:5 (0:2)! Izabranici trenera Denisa Karića pružili su sjajnu partiju i već na poluvremenu došli do prednosti 0:2.

Strijelci prva dva gola bili su Alen Habibović u 16. i Mehmed Ćosić u 26. minuti. U drugom dijelu Alen Habibović (46’), Arman Biković (50’) i Ademir Čolić (81’) tresli su mrežu nemoćnih domaćina, a utješni pogodak za Travnik postigao je Amer Torlak u 74. minuti.

Bio je ovo osmi trijumf naših juniora koji zauzimaju četvrto mjesto na premijerligaškoj tabeli sa 26 osvojenih bodova. U narednom kolu pred domaćim navijačima igraće veliki derbi protiv Sarajeva.