RK Sloboda savladao Borac u Mejdanu

U prijateljskom susretu u Mejdanu snage su odmjerili Sloboda i Borac. Gledaoci mogli su da vide zanimljivu rukometnu predstavu gdje su na kraju slavili domaći rukometaši rezultatom 30:23 (17:15).

Prvo poluvrijeme proteklo je u zanimljivom i neizvjesnom rukometu gdje su većinu prvog poluvremena vodili domaći rukometaši, te na veliki odmor otišli sa prednošću od 17:15.

Nastavak susreta donosi mnogo bolju igru u odbrani izabranika Siniše Markote, koji iz minute u minutu povećavaju prednost te na kraju slave pobjedu rezultatom 30:23.

Najefikasniji u pobjedničkom sastavu bili su Anes Bečić sa osam golova te Jasmin Nurkanović sa četiri gola. Bolji od ostalih kod Borca bili su Miloš Nježić sa pet odnosno Stefan Miljković sa četiri postignuta gola.