Sloboda i Tuzla City opet remizirali u gradskom derbiju

Sloboda i Tuzla City su danas podijelili bodove u gradskom derbiju odigranom u Banovićima, a bio je to meč 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Završilo je 0:0.

Melvina Osmića i Mendeša, a onda su se uključili praktično svi igrači na terenu.

Nije na kraju bilo isključenja, a žute kartone zaradila su četiri fudbalera (Ćivić, Mendeš, Diaby i Vranješ).

U 66. minuti smo vidjeli sjajan prodor Damira Mehidića, ali na kraju njegov šut brani Semir Bukvić. Golmanu Slobode potom poslije kornera ispada lopta, ali niko od gostujućih igrača je nije uspio gurnuzi u mrežu.

Petnaestak minuta prije kraja je bilo opasno po gol gostiju. Prvo jako dobar prodor i centaršut Hadžibeganovića nisu ispratili njegovi saigrači, a onda šut Komazeca blokira Čeliković.

Do kraja je ostalo 0:0